Najlepsze oferty - Nikon D7500 Oceń produkt:

od 5199,00 PLN

oszczędzasz do 58%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Wizjer: tak
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)

Nikon D7500 - mistrzowskie rozwiązania w kompaktowej obudowie Aparat fabrycznie nowy, mający zastępcze opakowanie. Obowiązuje na niego pełna gwarancja producenta. Nikon D7500 to aparat w którym użyto większość rozwiązań z wyższej półki zamknięty w mniejszej, bardziej kompaktowej obudowie.

akcentuje się znakomitą szybkostrzelnością 8kl/s, ogromnym zakresem czułości ISO, a także filmowaniem w jakości 4K. Całość dopełnia 51 polowy AF, a także uszczelniana pokrywa. Znakomicie sprawdzi się równocześnie w fotografii reporterskiej jak i podróżniczej.

Co podkreśla aparat Nikon D7500? Rozwiązania z flagowego modelu D500. W aparacie Nikon D7500 użyto większość rozwiązań z modelu D500, w tym na dodatek tą samą matrycę o rozdzielczości 20.9 mln pikseli.

dzięki temu aparat ten umożliwia tworzenie obrazów o płynnych przejściach tonalnych i istotnie niskim poziomie szumu, nawet przy nad wyraz wysokich czułościach. Świetnie sprawdza się jednocześnie przy zdjęciach jak i filmie.

Przykładowe zdjęcia zrobione aparatem Nikon D7500 fotografie w każdych warunkach oświetleniowych Ogromny zakres czułości ISO 100-51200 z możliwością powiększenia do ISO 1.640.000 sprawia,bezproblemowo możesz robić zdjęcia niemal w całkowitej ciemności.

Bez konieczności używania statywu z powodzeniem wykonasz zdjęcia w mroku. Użycie procesora EXPEED 5 zapewnia wyjątko niski poziom szumu, nawet przy najwyższych przystępnych czułościach. Uchwyć każdy szczegół.

doskonałe rozpoznawanie obiektów. Staranne ustalanie ekspozycji nawet przy intensywnych ujęciach. Współdziałanie czujnika pomiaru ekspozycji RGB o 180 tys. Pikseli z zaawansowanym systemem rozpoznawania scenerii zagwarantuje realizowanie udanych zdjęć w każdej sytuacji - choćby jeśli kadr obejmuje śladowe albo szybko poruszające się obiekty.

w sytuacji scenerii o wysokim kontraście nowa metoda pomiaru chroniąca jasne obszary przed prześwietleniem będzie nadawać priorytet najjaśniejszym obiektom występującym w kadrze,uniemożliwiać ich prześwietleniu.

zawsze ostro. Bardzo staranny AF. Niezależnie od tego, co fotografujesz, 51-polowy AF ekspresowo ustawi ostrość na wskazanym obiekcie i już jej nie straci. Nawet gdy jedynym źródłem światła jest Księżyc.

System AF mieści 15 środkowych czujników krzyżowych i zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Dzięki temu można wykonywać fotografie nocne o rewelacyjnej ostrości bez dodatkowego źródła światła.

Tryb wyboru pola AF z grupy usprawnia wykrywanie i śledzenie stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego lub rozpraszającego tła. Czas na film. Rejestrowanie materiałów wideo w rozdzielczości 4K/UHD.

Możliwość rejestrowania materiałów w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p albo w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 50p/60p. Aparat dostarcza czysty sygnał wyjściowy HDMI: może nawet przekazywać nieskompresowany sygnał HDMI jednocześnie do zewnętrznego urządzenia i do włożonej do aparatu karty pamięci SD.

Filmy można optymalizować pod kątem maszyn inteligentnych, nagrywając je w formatach MP4 i AAC. A opracowany przez firmę Nikon mechanizm elektronicznej redukcji drgań znacząco zniża wpływ drgania aparatu na filmy nagrywane z ręki w jakości Full HD.

Uwiecznij zmiany. Film poklatkowy. Przekształć miejskie scenerie i wschody słońca w sekwencje filmowe o sporej prędkości odtwarzania za pomocą zastosowanego interwalometru i funkcji nagrywania filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD.

Łatwo stworzysz w aparacie filmy poklatkowe w rozdzielczościach 4K/UHD i Full HD. Funkcja wygładzania ekspozycji ograniczy niepożądane efekty migotania obrazu powstające przy korzystaniu z trybu automatyki ekspozycji, np.

z preselekcją przysłony. Uchwycisz każdą chwilę. Tryb zdjęć seryjnych z prędkością 8 kl./s. Możliwość uzyskania rewelacyjnego ujęcia nawet w przypadku prędko rozgrywających się wydarzeń. Możliwość rejestrowania do 50 fotografii w formacie NEF (RAW) lub 100 zdjęć JPEG w jednej linii.

Nigdy nie przegapisz najważniejszego momentu danego wydarzenia. Rejestrowanie do 50 zdjęć z prędkością około 8 kl./s w skompresowanym, bezstratnym, 14-bitowym formacie RAW. Albo rejestrowanie do 100 pokaźnych fotografii JPEG Fine w jednej linii.

Pełne śledzenie AF/AE podczas wykonywania fotografii seryjnych zagwarantuje,szybkość rejestracji nie jest osiągana kosztem precyzji obrazu. Zmień perspektywę. Odchylany ekran i dotykowe części sterujące. Nieoczekiwane przygody mogą Cię spotkać wszędzie.

Za jednym dotknięciem szykownego, odchylanego ekranu dotykowego ustawisz ostrość i zrobisz zdjęcie, trzymając aparat wysoko nad głową albo ustawiając go pod niecodziennym kątem. Odchylany wyświetlacz o przekątnej 8 cm (3,2 cala) umożliwia obsługę AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych składników sterujących podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo.

A wygodnie umieszczone pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny ułatwiają zmianę ustawień podczas fotografowania. Wizjer optyczny o wysokiej rozdzielczości nadzwyczajne fotografie wykonywane bez rozpraszania uwagi.

To możliwe dzięki wizjerowi optycznemu z pryzmatem pentagonalnym, który gwarantuje niemal 100-procentowe pokrycie kadru. Układ optyczny wizjera zagwarantuje niewiarygodną wyraźność obrazu oglądanego przez obiektyw.

Światło słoneczne, odblaski i drgania są eliminowane: widzisz skrupulatnie to, co zarejestrujesz. A jeśli używasz teleobiektywu, dzięki wizjerowi możesz trzymać aparat w sposób powiększający stabilność ujęć.

Dziel się emocjami. SnapBridge. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym za pomocą technice SnapBridge. Możesz synchronizować fotografie podczas ich realizowania. Możesz fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego.

Opracowana przez markę Nikon technologia SnapBridge gwarantuje stałą łączność aparatu D7500 z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technice Bluetooth low energy. Aparat może przesyłać realizowane fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia.

Filmy można przesyłać ręcznie dzięki obsłudze łączności Wi-Fi przez aparat. Na dodatek technika SnapBridge umożliwia zdalną obsługę aparatu przy pomocy urządzenia inteligentnego. Niezwykle komfortowa konstrukcja aparatu Dzięki mocno wyprofilowanemu uchwytowi model D7500 wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki.

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na długi czas fotografowania. Potwierdzona testami solidność migawki aparatu wynosi 150 tys. Cykli. Korpus aparatu jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, co zapobiega uszkodzeniu wewnętrznych układów elektronicznych poprzez drobiny kurzu albo krople wody.

Opis artykułu na polskiej stronie producenta Porównanie lustrzanek APS-C. Nikon D7500, D7200 i D500 - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Produkty podobne

Najpopularniejsze produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe